دستمال تنظیف آنتی باکتریال خشک (آشپزخانه)

دستمال آنتی باکتریال آشپزخانه

دستمال تنظیف آنتی باکتریال خشک (آشپزخانه) نانو، تولیدی است دانش بنیان که برای اولین بار در دنیا توسط تیم تحقیق و توسعه شرکت نرمدیس کالا و با همکاری چند دانشگاه ایرانی طراحی، تولید و به بازار عرضه شده است.

نانوکلین محصولی است که در آن به کمک یک تکنولوژی منحصر به فرد، نانو ذرات اکسید روی به نوع خاصی از منسوجات بی بافت اضافه شده که حاصل آن تولید انواع دستمال های تنظیف خشک با خاصیت ضد قارچ، ضد باکتری و آنتی ویروس می باشد. این دستمال قابلیت چندین بار استفاده پس از شستشو را داشته و می تواند علاوه بر نظافت و گردگیری، سطح مورد نظر را تا 99% ضد عفونی کند.

هر بسته از این محصول شامل 25 برگ دستمال آنتی باکتریال 25 در 30 سانتی متر در کارتن های 20 عددی می باشد.

نانو ذرات اکسید روی (Zno)

عنصر روی همواره به عنوان یکی از مواد مفید برای بدن انسان شناخته شده است. از خواص نانو اکسید روی می توان به خاصیت قدرتمند ضد میکروبی آن و نیز قابلیت محافظت و ترمیم پوست در برابر اشعه فرابنفش اشاره کرد.

روش استفاده :

نانو ذرات قفل شده در میان الیاف این دستمال به صورت غیر فعال یا اصطلاحا خواب می باشند که برای فعال و بیدار کردن آنها فقط نیاز به مقداری آب است. به این صورت که با کمی نمناک کردن دستمال یا سطح مورد نظر، خاصیت ضد عفونی کنندگی دستمال فعال شده و ضمن گردگیری و نظافت سطوح، عمل ضدعفونی هم صورت می گیرد .

حمل و استفاده از این محصول بسیار آسان بوده و جایگزین مناسبی برای دستمال های آنتی باکتریال مرطوب می باشد.

از دستمال های نانو می توانید به راحتی برای گردگیری استفاده کنید، طبق آزمایشات انجام شده این دستمال می تواند بیش از 99% از میکروب ها و عوامل بیماری زای سطوح مورد تماس را ازبین ببرد.

این محصول توسط آزمایشگاه غذا و دارو و ستاد ویژه ی توسعه فناوری نانو مورد آزمایش قرار گرفته و نتایج آن تایید شده است.

بر اساس آزمایشات صورت گرفته این دستمال ها می توانند ویروس کرونا را نیز از بین ببرند.

شرکت نرمدیس کالا در زمینه تولید محصولات بهداشتی و دستمال های آنتی باکتریال نظیر دستمال تنظیف آنتی باکتریال خشک (چند منظوره) و دستمال تنظیف آنتی باکتریال خشک (مخصوص بخار شوی) و … فعالیت دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *