دستمال تنظیف آنتی باکتریال خشک (داخل خودرو)

دستمال تنظیف مخصوص خودرو

دستمال تنظیف آنتی باکتریال خشک نانو (داخل خودرو) تولیدی است دانش بنیان که برای اولین بار در دنیا توسط تیم تحقیق و توسعه شرکت نرمدیس کالا و با همکاری چند دانشگاه ایرانی طراحی، تولید و به بازار عرضه شده است.

نانوکلین محصولی است که در آن به کمک یک تکنولوژی منحصربفرد، نانو ذرات اکسید روی به نوع خاصی از منسوجات بی بافت اضافه شده که حاصل آن تولید انواع دستمال های تنظیف خشک با خاصیت ضد قارچ، ضد باکتری و ضد ویروس می باشد. این دستمال قابلیت چندین بار استفاده پس از شستشو را داشته و میتواند علاوه بر نظافت و گردگیری، سطح مورد نظر را تا 99% ضد عفونی کند.

نانو ذرات اکسید روی (Zno)

عنصر روی همواره به عنوان یکی از مواد مفید برای بدن انسان شناخته شده است. از خواص نانو اکسید روی می توان به خاصیت قدرتمند ضدمیکروبی آن و نیز قابلیت محافظت و ترمیم پوست در برابر اشعه فرابنفش اشاره کرد.

روش استفاده :

نانو ذرات قفل شده در میان الیاف این دستمال به صورت غیر فعال یا اصطلاحا خواب می باشند که برای فعال و بیدار کردن آنها فقط نیاز به مقداری آب است. به این صورت که با کمی نمناک کردن دستمال یا سطح مورد نظر، خاصیت ضد عفونی کنندگی دستمال فعال شده و ضمن گردگیری و نظافت سطوح، عمل ضدعفونی هم صورت می گیرد.

حمل و استفاده از این محصول بسیار آسان بوده و جایگزین مناسبی برای دستمال های آنتی باکتریال مرطوب می باشد.

طبق آزمایشات انجام شده این دستمال می تواند بیش از 99% از میکروب ها و عوامل بیماری زای سطوح مورد تماس را از بین برده و برای شستشوی خودرو بسیار مناسب می باشد.

این محصول مورد تایید آزمایشگاه های مربوطه (وزارت بهداشت، غذا و دارو و ستاد ویژه ی توسعه فناوری نانو قرار گرفته است.

بر اساس آزمایشات تکمیلی این دستمال ها می توانند پس از 5 دقیقه ویروس کرونا را نیز غیر فعال کنند.

شرکت نرمدیس کالا در زمینه تولید محصولات بهداشتی و دستمال های آنتی باکتریال نظیر دستمال تنظیف آنتی باکتریال خشک (چند منظوره) و دستمال تنظیف آنتی باکتریال خشک (حمام و سرویس بهداشتی) و … فعالیت دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *