درباره ما

درباره نانو کلین

نانوکلین محصولی است که در آن با کمک یک تکنولوژی منحصربفرد ، نانو ذرات اکسید روی به نوع خاصی از منسوجات بی بافت اضافه شده که حاصل آن تولید انواع دستمالهای تنظیف خشک با خاصیت ضد قارچ ، ضد باکتری و ضد ویروس می باشد . این دستمال قابلیت چندین بار استفاده پس از شستشو را دارد و میتواند علاوه بر نظافت و گردگیری ، سطح مورد نظر را تا 99% ضد عفونی کند.

نظرات کارشناسان

مخترع دستمال های آنتی باکتریال در جهان با استفاده از فناوری نانو

دکتر علی‌اصغر نجیمی
رئیس گروه صنعت ستاد نانو

«طبق پروتکل‌های تعریفی ستاد نانو چنانچه برای یک محصولی تأییدیه سازمان غذا و دارو مهم باشد باید ابتدا مجوز لازم را از این سازمان اخذ کند، پس از آن مجوز نانو مقیاس آن مورد بررسی قرار می‌گیرد که نانو کلین از همه این موارد سربلند بیرون آمده است.»

دکتر حمیدرضا قمی
عضو هیئت‌علمی دانشگاه شهید بهشتی

«ستاد نانو بهترین تریبون برای صحه‌گذاری عملکرد و معرفی این محصول است و بسیاری از صنعتگران کشور با آن آشنایی دارند. این کالا می‌تواند با سرعت بالا وارد بازار شود و در سبد مصرفی خانواده ایرانی قرار گیرد.»

مهندس امیر سلام زاده
مدیر عامل شرکت نرمدیس کالا

«دستمال نانوکلین علاوه بر اینکه آلوده نمی‌شود، آلودگی محیط را نیز از بین می‌برد. این دستمال دو تا سه بار پس از شست‌وشو نیز ویژگی خود را حفظ می‌کند. این دستمال هنگام استفاده باید مرطوب شود و خاصیت آنتی‌باکتریال آن پس از مرطوب کردن دستمال فعال می‌شود.»

دکتر الهه پورمحسنی
رئیس هیئت ‌مدیره پرسان

«معمولاً دستمال‌هایی که قابلیت ضدعفونی‌کنندگی دارند، خیس و مرطوب هستند اما فناوران این شرکت توانسته‌اند برای نخستین بار در دنیا دستمالی خشک با خاصیت آنتی‌باکتریال تولید کنند.»

سید حسن هاشمی مطهر
مدیر عامل شرکت سمانما

«ما در ابتدای کار به دنبال سودآوری نیستیم بلکه هدف اصلی ما ورود این محصولات به سبد خرید خانواده‌هاست. طبق برآورد اولیه ما تفاوت مختصر و شاید ده‌درصدی قیمت میان این محصول با سایر محصولات است. »